-
VIDA v Brně aneb Malej i velkej pane, pojďte si hrát
Jsem hračička. Když jsem před lety byl poprvé ve „vědecké herně“, měl jsem oči navrch hlavy a zíral jako malej kluk. Nadšení mi zůstalo, takže když jsme se s manželkou dozvěděli, že v Brně konečně otevřeli hands-on centrum či jak tomu říkají, domluvili jsme přespání u kamarádů, popadli naše dva mrňouse, přibrali ještě jednu…
-
O složených zlomcích a nejen o nich