Můj děda seděl. Dostal 25 let za spoluúčast na vraždě. Kdo by ho za něco takového litoval. A nebo se ta historie dá taky vypravovat jinak: Dědu odsoudili v politickém procesu. Za to, že řídil auto, dostal v obřím procesu 25 let. Ten proces se neodbyl někde na soudě, ale rovnou v divadelním sále v…